וואצאפ שירות לקוחות: 054-4242509 שעות פעילות 9:00-15:00 ראשון-חמישי

החזרות והחלפות

 שירות לקוחות פועל דרך וואטסאפ בימים ראשון- חמישי במספר-  0544242509
1. החלפה- ניתן להחליף בכל החנויות בהצגת חשבונית עד שבועיים מרגע קבלת ההזמנה בצירוף חשבונית ובלבד שהפריט באריזתו המקורית, לא נעשה בו כל שימוש, הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, לא נגרם לו כל נזק ו/או פגם ואין בו ריחות גוף ו/או בושם. כל מוצר מוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם דנה אשכנזי בע"מ, פריט שיימצא שהוא לא הוחזר כחדש, תהא דנה אשכנזי בע"מ רשאית להחליט על אי קבלת המוצר חזרה.
2. זיכוי כספי - עד 14 יום ממועד קבלת המוצר
3. החזרות לאתר- ניתן דרך אחת החנויות או דרך שליח בעלות של 30 ש"ח (ניתן ליצור קשר בוואטסאפ ואנחנו נתאם בעבורכם שליח איסוף)
4. החלפות באתר- דרך שליחים תלווה בשליחות כפולה בסך 60 ש"ח
 
רק ברגע שנקבל לידינו חזרה את הפריטים נוכל להחליף/לזכות
 
**הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה פחות 5% דמי ביטול על פי חוק ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה החברה תהיה רשאית לנכות דמי משלוח והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: ה"חוק להגנת הצרכן") והתקנות בעינינו.
 

 

החלפות, החזרות וביטולי רכישות 

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שניתן יהיה לראות את הפריט המוצע למכירה על כל פרטיו, בין אם בעזרת צילומים, בין אם בהצגת הפריט בצבעים המקוריים בהם הוא נמכר, בין אם בעיון מעמיק בפריט בעזרת הגדלת התמונה (כפתורים, מרקם הבד, תפרים מיוחדים, כיסים וכד').

כל זאת בתקווה שמקסום הפרטים הקטנים והחשובים – יעזרו  לך לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה לך ביותר. אך גם אם ברצונך להחליף את המידה, או להחליף את הדגם שקנית – ניתן לעשות זאת ללא כל בעיה. 

פריט פגום

אנו מפעילים בקרת איכות על מוצרינו, ומשתדלים שיגיעו ללקוחותינו ללא פגם. יחד עם זאת – אנחנו ממליצים לבדוק את ההזמנה מיד עם קבלתה. אם קיבלת בטעות פריט פגום – יש להודיענו על כך מיד עם קבלת המישלוח בוואטסאפ שירות לקוחות 0544242509. ולהעביר את הפריט אלינו חזרה דרך אחת החנויות שלנו

במידה ולא תרצה/י להחליף את הפריט נחזיר לך תוך 14 ימי עסקים את הסכום עבור הפריט (באותה צורת תשלום בה שילמת, ובאותם התנאים). לתשומת לבך:  הפריט הפגום יוחזר כשלא נעשה בו כל שימוש, כלשהו, כאשר הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, וכשהוא ללא נזק, ו/או פגם ו/או ריחות גוף ו/או בושם ובעטיפתו המקורית.

 

Liquid error: include usage is not allowed in this context