וואצאפ שירות לקוחות: 054-4242509 שעות פעילות 9:00-15:00 ראשון-חמישי

החזרות והחלפות

 שירות לקוחות פועל דרך וואטסאפ בימים ראשון- חמישי  0544242509
1.ניתן להחליף בכל החנויות בהצגת חשבונית  או במידה ורוצים זיכוי כספי או זיכוי לאתר יש להעביר אלינו את הפריטים דרך החנויות 
2.החזרה מהלקוח דרך שליח בעלות של 30 ש"ח 
3. החלפה דרך שליחים תלווה בשליחות כפולה בסך 60 ש"ח
 
רק ברגע שנקבל לידינו חזרה את הפריטים נוכל להחליף/לזכות
 
*זיכוי כספי עד 72 שעות מרגע קבלת ההזמנה
**החזר כספי ילווה בהורדה של 5% מערך העיסקה 
 

 

החלפות, החזרות וביטולי רכישות 

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שניתן יהיה לראות את הפריט המוצע למכירה על כל פרטיו, בין אם בעזרת צילומים, בין אם בהצגת הפריט בצבעים המקוריים בהם הוא נמכר, בין אם בעיון מעמיק בפריט בעזרת הגדלת התמונה (כפתורים, מרקם הבד, תפרים מיוחדים, כיסים וכד').

כל זאת בתקווה שמקסום הפרטים הקטנים והחשובים – יעזרו  לך לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה לך ביותר. אך גם אם ברצונך להחליף את המידה, או להחליף את הדגם שקנית – ניתן לעשות זאת ללא כל בעיה. 

** הוראות "החלפות, החזרות וביטולי רכישות" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.

החלפת פריט

החלפת פריט תתאפשר דרך החנויות שלנו עד 14 יום בלבד מיום קבלת המשלוח, בצירוף חשבונית רכישה ובלבד שהפריט באריזתו המקורית, לא נעשה בו כל שימוש, הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, לא נגרם לו כל נזק ו/או פגם ואין בו ריחות גוף ו/או בושם. כל מוצר מוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם דנה אשכנזי בע"מ, פריט שיימצא שהוא לא הוחזר כחדש, תהא דנה אשכנזי בע"מ רשאית להחליט על אי קבלת המוצר חזרה.

החלפת מידה וצבע - תתבצע דרך וואטסאפ שירות לקוחות 0544242509 עם ציון הסיבה להחלפה ולאיזה מידה/צבע להחליף. יש לדאוג להחזרת הפריט בדואר רשום בלבד: ל- חברת דנה אשכנזי רח' הרותם 6 רשפון.

  1. החלפת פריט לפריט אחר – תתבצע בחנויות הרשת בלבד באם מדובר בהחלפה לקולקציה חדשה , ודרך משרדי החברה במידה ומדובר בהחלפה של פריט מהאאוטלט.
  2. ** הוראות "החלפת פריט" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.

ביטול הזמנה

הזמנה ניתן לבטל  מרגע ביצוע ההזמנה (ביטול במקום) ועד 48 שעות מרגע קבלת המשלוח. ביטול ההזמנה יתבצע דרך המייל e-shop@danaashkenazi.com, עם ציון הסיבה לביטול. ביטול ההזמנה ע"י הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את הרכישה דרך אחת החנויות שלנו או בדואר רשום בלבד: ל-חברת דנה אשכנזי רח. גיבורי ישראל 5, מתחם נצבא, נתניה ,כשלא נעשה בו כל שימוש, כלשהו, כאשר הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, וכשהוא ללא נזק, ו/או פגם ו/או ריחות גוף ו/או בושם ובעטיפתו המקורית. כל מוצר מוחזר ייבדק על ידי גורם מטעם דנה אשכנזי בע"מ ,פריט שיימצא שהוא לא הוחזר כחדש, תהא דנה אשכנזי בע"מ רשאית להחליט על אי קבלת המוצר חזרה. במבצעי סוף עונה אין החזרות.

הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה פחות 5% דמי ביטול על פי חוק ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה החברה תהיה רשאית לנכות דמי משלוח והכל בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 (להלן: ה"חוק להגנת הצרכן") והתקנות בעינינו.

אין החזר כספי על פריטים מהאאוטלט רק החלפה.

פריט פגום

אנו מפעילים בקרת איכות על מוצרינו, ומשתדלים שיגיעו ללקוחותינו ללא פגם. יחד עם זאת – אנחנו ממליצים לבדוק את ההזמנה מיד עם קבלתה. אם קיבלת בטעות פריט פגום – יש להודיענו על כך מיד עם קבלת המישלוח במייל לשירות לקוחות e-shop@danaashkenazi.com. ולהעביר את הפריט אלינו חזרה דרך אחת החנויות שלנו

במידה ולא תרצה/י להחליף את הפריט נחזיר לך תוך 14 ימי עסקים את הסכום עבור הפריט (באותה צורת תשלום בה שילמת, ובאותם התנאים). לתשומת לבך:  הפריט הפגום יוחזר כשלא נעשה בו כל שימוש, כלשהו, כאשר הפתקית של החברה עם המק"ט והמחיר מוצמדת אליו, וכשהוא ללא נזק, ו/או פגם ו/או ריחות גוף ו/או בושם ובעטיפתו המקורית.

** הוראות "פריט פגום" לעיל הנן בנוסף להוראות המופיעות בתקנון האתר.

Liquid error: include usage is not allowed in this context